English language Russian language Latvian language
 
 
 

 

 

 

 

Pakalpojumi

Viesu māja "Albatross"- ir viesnīcas tipa divstāvu māja 20 personām.

ISTABAS

Lai atpūtas laikā Jūs justos komfortabli, mēs piedāvājam mājīgas guļamistabas, kā arī ērtas istabas ar kamīnu un dušas kabīni.
VIRTUVE

Katrā viesu mājas stāvā atrodas ērta virtuve, kur var atrast visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai. Piedāvājam pavāra pakalpojumus.
BANKETU ZĀLE

Mūsu ciemiņiem mēs piedāvājam banketu zāli, līdz 30 personām, ar mūsdienīgu interjeru un kamīnu. Tiek piedāvāta nepieciešamā aparatūra svētku pasākumu organizēšanai.

Piedāvājam pavāra pakalpojumus

SAUNA, PIRTS

Gribat pērties ar slotu vai noņemt nogurumu masāžas dušas kabīnē?

Jebkurā laikā jūsu rīcībā ir sauna astoņām personām.

Mēs atceramies arī par eksotikas mīlētājiem: pie ezera atrodas krievu pirts, kura ir ļoti iemīļota laukos.

VIETA TELTS IZVIETOŠANAI

Ja jūs gribat izvietot telts nometni - jūsu rīcībā ir daudzu hektāru teritorija apkārt viesu mājai. Telts pilsētiņa zem vecām priedēm un Rāznas ezera košā ainava ļaus Jums izbaudīt neaizmirstamu atpūtu. Pie mums pietiks vietas gan telšu izvietošanai, gan volejbola spēlēm. Mēs atradīsim vietu arī tiem, kuri grib pavadīt atpūtas laiku piknikā, cepot šašliku vai vārot zivju zupu.

Sporta laukumi futbolam un volejbolam.

Futbola un volejbola cienītājiem mauriņā ierīkoti sporta laukumi mini futbolam un volejbolam.
Uz zaļā paklāja priežu ielenkumā brīvā dabā un svaigā gaisā var veikt sacensības šajos sporta veidos.

Laukumi piedāvā lieliskus apstākļus aktīvai atpūtai kā bērniem tā arī pieaugušajiem.

PLUDMALE.

Viesu māja «Albatross» atrodas 50 m no Rāznas ezera. Jūs varat peldēties vai sauļoties uz ezera izvietotajām laipām blakus viesu mājai. Bet, ,ja Jums ir vēlēšanas, Jūs varat arī izmantot komfortablas maksas pludmales pakalpojumus ar ideāli tīru smilšu krastu, kurš atrodas 1000 m attālumā no viesu mājas teritorijas.

MAKŠĶERĒŠANA, LAIVU NOMA.

Makšķerēšanas mīļotājiem vai izbraucienam pa ezeru, mēs piedāvājam laivu nomu. Viesu māja strādā visu gadu, tas ir ļoti izdevīgi ziemas makšķerēšanas mīļotājiem. Ir iespēja vakaros pēc pirts pasēdēt pie kamīna un atcerēties veiksmīgo lomu.